KONST / Litografier / Färglitografi 13862076
nr 1386 2076
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 91. Motivet: 31x23, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:53:14
100 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
22 mar
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund